AKČNÍ BALÍČKY

ÚVOD

SLUŽBY

CENÍK

KONTAKT

služby

Trvalou depilací, neboli fotoepilací jsme schopni odstranit nežádoucí ochlupení na celém Vašem těle. Pracujeme s přístrojem NOVAlight Technology. Jedná se o zcela neinvazivní a bezbolestnou metodu odstranění chloupků.

Vyhlazení vrásek neboli fotorejuvance vrátí Vaší pleti svěžest a vitalitu. Pomocí ultračerveného pulzního světla dochází ve škáře k produkci kolagenu a elastinu, čímž se vyhlazují vrásky a pleť se vypíná.

Odstranění tuků a celulitidy je neinvazivní a šetrná metoda liposukce.Ošetřením můžeme docílit požadovaných výsledků bez modřin a podlitin, které bývají typické po operativním zákroku. Zahříváním pokožky a působením mikroproudu dochází k rozpouštění tukových buněk.

Metodou prodlužování řasa na řasu ultra tenkými přírodními řasami.Tato technika Vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně.

Lze prodloužit řasy jakékoli délky.

Nabízíme kosmetické ošetření všech typů pleti včetně úpravy obočí, řas a chloupků na obličeji. Hloubkové čištění pleti je nejdůležitější a nejžádanější procedurou péče o pleť. Ošetřující přípravky vybíráme podle stavu pórů, vlhkosti pleti

a věku klientek.

Nechcete k vyžívení a omlazení používat injekce? Řešením je revitalizační přístroj neboli galvanická žehlička, která efektivně a šetřně ošetřuje pleť. Nejen že vtlačí výživné látky z krému a séra do pokožky, ale díky vlnám radiofrekvence stimuluje obnovu a regeneraci buněk a podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v pokožce.

Otevírací doba:

Po-Pá  8-18

So: dle domluvy

 

Po vzájemné dohodě, také mimo pracovní dobu.

DepilCentrum

Kasárenská 68/4

746 01 Opava

 

zobrazit mapu

Kontakt:

tel: 737 366 444

simonova.barbora@seznam.cz

www.depilcentrum.cz