AKČNÍ BALÍČKY

ÚVOD

SLUŽBY

CENÍK

KONTAKT

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

 

Permanentní prodlužování řas

- Metodou prodlužování řasa na řasu ultra tenkými přírodními řasami.Tato technika Vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Lze prodloužit řasy jakékoli délky.

 

Péče o prodloužené řasy

- Prvních 24 hodin po aplikaci se vyhněte kontaktu s vodou. V den aplikace nenavštěvujte saunu a páru. Řasy mohou být po aplikaci citlivější, vyhýbejte se protírání očí, spaní obličejem do polštáře a otírání ručníkem. V okolí řas nepoužívejte kosmetické produkty obsahující olej a přípravky na bázi tuků, které narušují pevnost lepeného spoje. Na oční okolí používejte bezolejová odličovadla na vodní bázi. Řasy udržujte čisté. Dle potřeby promyjte vodou, nechejte volně uschnout a poté pročesejte speciálním kartáčkem.

 

Doplnění řas

- Vypadávání řas je velmi individuální, protože řasy vypadávají přirozeně každý den. Pro dokonalý vzhled Vašich řas je potřeba nechat je pravidelně doplňovat ideálně každých 2-5 týdnů.

 

Kontraindikace k prodlužování řas

- Striktní zákaz k prodlužování řas není, je však potřeba vyvarovat se prodloužení u klientek, které trpí alergiemi provázající svědění, ekzémy očního okolí a slzení očí.

 

Odstranění řas

- Pokud řasy již nechcete, snadno a bezbolestně Vám je odstraníme pomocí speciálního odstraňovače.

 

Ceník

Otevírací doba:

Po-Pá  8-18

So: dle domluvy

 

Po vzájemné dohodě, také mimo pracovní dobu.

DepilCentrum

Kasárenská 68/4

746 01 Opava

 

zobrazit mapu

Kontakt:

tel: 737 366 444

simonova.barbora@seznam.cz

www.depilcentrum.cz