AKČNÍ BALÍČKY

ÚVOD

SLUŽBY

CENÍK

KONTAKT

3D LIPOCONTOUR – ODSTRANĚNÍ CELULITIDY

 

- Celulitida neboli „pomerančová kůže“ je estetický neduh projevující se hrbolatou pokožkou nejčastěji v oblasti hýždí, stehen a břicha. Postihuje ženy různých věkových kategorií bez ohledu na tělesnou váhu. Dochází ke zvětšení objemu podkožních tukových buněk zvýšeným ukládáním triglyceridů, které jsou vytlačovány proti povrchu kůže, čímž na ní vytváří nevzhledné ďolíčky. Za vznikem celulitidy stojí částečně dědičné předpoklady, sedavé zaměstnání, životní styl, hormonální změny a to jak přirozené nebo ty způsobené hormonální antikoncepcí. Dalšími faktory jsou kouření a nedostatečný pitný režim. Riziko vzniku celulitidy lze do určité míry snížit dostatečnou pohybovou aktivitou a zdravým jídelníčkem.

 

- Ošetření celulitidy je neinvazivní a bezbolestné. V místech postižených celulitidou je značně omezen průtok krve a lymfy. Při ošetření je potřeba podpořit krevní oběh v místě celulitidy a tím urychlit látkovou výměnu.

 

-  3D Lipocontour je neinvazivní metoda. Patří mezi nejpřirozenější formu odstranění tuků. Pomocí čtyř elektrod se pokožka zahřívá na vysokou teplotu, a dochází tak ke stimulaci kolagenových vláken. Dochází ke střídání mono a bipolárního radiofrekvenčního vlnění, které podporuje vypnutí pokožky. Teplem a působením mikroproudů se v těle zrychluje proces obnovení buněk, zpevnění a regenerace okolní tkáně. Nepotřebný tuk se rozpouští do krevního oběhu a tím je rychleji odváděn z těla.

 

- Před ani po ošetření nenastávají pro klienta žádná omezení. Můžete okamžitě vykonávat veškeré běžné aktivity.

 

- Zmírnění, nebo úplné odstranění celulitidy vyžaduje pravidelnou péči. Rádi Vás uvidíme osobně v salónu, kde můžete využít bezplatných konzultací.

 

 

KONTRAINDIKACE:

 

• těhotenství

• kardiovaskulární onemocnění

•  kardiostimulátor

• epilepsie

• zhoubná nádorová onemocnění

• křečové žíly v pokročilém stádiu

• varixy

Ceník

Otevírací doba:

Po-Pá  8-18

So: dle domluvy

 

Po vzájemné dohodě, také mimo pracovní dobu.

DepilCentrum

Kasárenská 68/4

746 01 Opava

 

zobrazit mapu

Kontakt:

tel: 737 366 444

simonova.barbora@seznam.cz

www.depilcentrum.cz