AKČNÍ BALÍČKY

ÚVOD

SLUŽBY

CENÍK

KONTAKT

TRVALÁ EPILACE = FOTOEPILACE

 

- Nežádoucí ochlupení je běžným kosmetickým problémem jak u mužů, tak u žen. Existuje spousta metod odstranění chloupků, které bývají nepříjemné, mnohdy také bolestivé. Ve většině případech nedochází ke zničení vlasového váčku, čímž mají krátkodobé výsledky. Pokud se chcete zbavit chloupků bezpečně a definitivně, vyzkoušejte fotoepilaci. Chloupků se můžete zbavit trvale na celém svém těle. Pojmem trvalé míníme 75% až 95 % úspěšnost odstranění chloupků na vašem těle.

 

 

PRINCIP FOTOEPILACE

 

-  Fotoepilace pomocí CPL, neboli řízeného pulzního světla, umožňuje zničení buněk vlasového váčku prostřednictvím selektivní fototermolýzy. Tmavý pigment zvaný melanin dodává chloupku jeho zbarvení. Dokáže pohlcovat řízené pulzní světlo přístroje. Cílem je, aby chromofor v melaninu absorboval dostatečné množství světelné energie. Tato energie se promění v teplo, vlasová pochva se rozehřeje asi na 70 - 75ºC, buňky v ní jsou tepelně zničeny a nakonec vypuzeny z těla bez poškození ostatní tkáně. Chloupek má tzv. dva životy. Je buď v období  růstu, kdy je kořínek v kontaktu s krví, nebo v období klidu. Chceme-li docílit nejlepších výsledků, je důležité zachytit chloupek v prvotní anagenní fázi, neboť koncentrace melaninu je v tomto období růstu nejvyšší. Délka růstu chloupků je 4 až 5 týdnů. Pro maximální účinek je proto nutné ošetření několikrát opakovat v 6 až 8 sezeních. Počet ošetření je individuální. Chloupky, které byly při předchozích sezeních v období klidu byly také ošetřeny.

 

ČÁSTI TĚLA K OŠETŘENÍ

 

-    Odstranění  nežádoucího ochlupení lze provádět na všech částech těla i obličeje. Od žen se zcela bez výjimky očekává depilace nohou, podpaží a intimních partií. Depilace se však netýká pouze žen. V dnešní době je to velmi aktuální téma také u mužů a stává se velmi žádaným trendem. Zejména z důvodu praktičnosti, hygieny a omezení pocení.

 

- Nejčastěji depilované oblasti: horní ret, brada, tváře, obličej, podpaží, předloktí, nadloktí, ruce, třísla, intimní partie kompletně, lýtka, stehna, nohy kompletně, ramena, záda, prsa, břicho.

 

- Lze depilovat chloupky tmavé i světle. Čím tmavší je chloupek a světlá pokožka, tím je ošetření účinnější. Zcela bez efektu je reakce na chlup bílý. Vždy je potřebná vizuální diagnostika chloupků. Vaše osobní návštěva a konzultace jsou zcela bezplatné a nezavazující.

 

 

VEDLEJŠÍ ÚČINKY

 

-  Bezprostředně po ošetření se mohou objevit vedlejší účinky v podobě mírného zarudnutí. První pomocí je postižené místo dostatečně chladit. Do dvou dnů tyto problémy zmizí. Ošetření je bezpečné, nebolestivé, klinicky ověřené a pokožka je po celou dobu chráněna.

 

KONTRAINDIKACE

 

- těhotenství

- kojení

- epilepsie

- srdeční vady – kardiostimulátor

- rakovina

- křečové žíly ve velmi pokročilé fázi

- opálení v posledních 20-ti dnech

 

 

- Mezi největší výhody laserové epilace řadíme bezpečnost, rychlost, účinnost a hlavně bezbolestnost.

 

- Ošetření jsou prováděna profesionálním přístrojem NOVAlight Technology s patentovanou technologií.

Ceník

Otevírací doba:

Po-Pá  8-18

So: dle domluvy

 

Po vzájemné dohodě, také mimo pracovní dobu.

DepilCentrum

Kasárenská 68/4

746 01 Opava

 

zobrazit mapu

Kontakt:

tel: 737 366 444

simonova.barbora@seznam.cz

www.depilcentrum.cz